O nás

Náš tím sa na trhu pohybuje od roku 2012. Služby poskytujeme na území Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja. Poskytujeme komplexné elektroinštalácie všetkého druhu napr. dodávku a montáž led osvetlenia, montáž prípojok, bleskozvodov, elektroinštalácie rodinných domov, bytov, skladových a výrobných priestorov, polyfunkčných objektov a podobne.

Ďalej  ponúkame služby ako výroba rozvádzačov, revízie elektroinštalácií, bleskozvodov, strojov a zariadení, ručného el. náradia a iné. Taktiež poskytujeme nonstop poruchovú službu s možným zazmluvnením podľa dohody.

Všetky naše služby poskytujeme podľa aktuálnych právnych noriem STN. Ponúkame  len ten najkvalitnejší servis a služby v danom obore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby.

Náš profesionálny tím je Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet zákazníkov.

Vieme taktiež vykonať drobné stavebné práce poprípade doporučiť kvalitných stavebníkov s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Tešíme sa na spoluprácu.